+86-515-88853166

Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Pridėti: No.9 Chengxiang kelių, Dagang mieste, Yancheng City, Jiangsu Province, Kinija

Tel: 0515-88802122

Faksas: 0515-88852566

PC: 224043

Maill:xypgjx@163.com

Automatinis maitinimo spragtukas spaudžiamas didelėms pakuotėms

Automatinis maitinimo spragtukas spaudžiamas didelėms pakuotėms

Naudojimas ir savybės Tinka tiesiogiai pjaustyti pjaustytuvą ant konvejerio juostos paviršiaus, skirto automatiniam pašarui, tiesiogiai pjaustyti vieno sluoksnio arba daugiasluoksnę odos, gumos, veltinio, audinio, nailono, tekstilės, kilimų, valymo priemonių ir kitų medžiagų. ir didelės partijos gamyba ir nuolat ...

  Product Details

Naudojimas ir funkcijos
Jis tinka tiesiogiai pjaustyti pjaustytuvą ant konvejerio juostos paviršiaus automatiniam maitinimui ir didelės talpos pjovimui ant vieno sluoksnio arba daugiasluoksnio odos, gumos, veltinio, audinio, nailono, tekstilės, kilimų, valymo priemonių ir kitų medžiagų, partijos gamyba ir nuolatinis pjovimas.
1. PLC jutiklinio ekrano programos valdiklis, jis turi dviejų tipų pjovimo gylio nustatymo režimą (automatinį ir rankinį), kad būtų galima pjauti.
2. Specialus PU apskritas konvejerio diržas su guminiu ritininiu automatiniu maitinimu ir nuolatiniu pjovimo įtaisu, jis gali pagerinti pjovimo efektyvumą.
3. Rankiniu būdu reguliuojamas keturių kolonėlių fiksavimo įtaisas, kuris gali efektyviai valdyti pjovimo gylį.
4. Dvigubi alyvos balionai, tiksliai keturių kolonų automatinio balansavimo jungties struktūra, kuri užtikrina vienodą pjovimo gylį kiekvienoje pjovimo padėtyje.
5. Kai viršutinė pjovimo lenta nusileidžia ir paliečia pjovimo pjovimą, ji gali automatiškai sulėtinti pjovimą, kad pjovimo medžiagai nebūtų dydžio paklaidos tarp viršutinio ir apatinio sluoksnių.
6. Įrengta alyvos tiekimo sistema, automatiškai sutepianti tepimo sistemą, kad būtų užtikrintas tikslumas ir prailgėtų mašinos eksploatavimo laikas.
7. Pjovimo metu naudokite apsaugines groteles, kad užtikrintumėte aukštą operatorių saugumą.

Techniniai parametrai

Didžiausia pjovimo jėga

1000kN

Kelionės reguliavimo diapazonas

0- 130mm

Diapazonas tarp darbo stalų

60-90 mm

Viršutinės presavimo plokštės dydis

1600 x 980 mm

Apatinio darbo stalo dydis

1600 x 1000 mm

Variklio galia

11kW

Dažnis, įtampos fazė

vienvietis arba trifazis 220 / 380V

Grynas svoris

5800kgs

Bendras svoris

5850 kg

Matmenys

3850 * 2400 * 1850mm


2.png

3.png

4.png

"Shuoying Precision Machinery" yra vienas iš žymiausių automatinio štampavimo spaudos priemonių, skirtų didelėms partijų gamintojams, yra konkurencingas automatinio štampavimo presas dideliems serijiniams produktams, auksiniams tiekėjams Kinijoje. Galite gauti CE sertifikuotus produktus iš mūsų.
Hot Tags: automatinis štampavimo presas dideliems partijų gamintojams, tiekėjas Kinija, auksinis tiekėjas, CE sertifikuota
Susiję produktai

Namuose | apie mus | Produktai | Naujienos | Paroda | Susisiekite su mumis | Grįžtamasis ryšys | Mobilusis telefonas | XML | Pagrindinis puslapis

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Copyright © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd