+86-515-88853166

Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Pridėti: No.9 Chengxiang kelių, Dagang mieste, Yancheng City, Jiangsu Province, Kinija

Tel: 0515-88802122

Faksas: 0515-88852566

PC: 224043

Maill:xypgjx@163.com

Automatinė lizdinės plokštelės pjaustymo mašina

Automatinė lizdinės plokštelės pjaustymo mašina

Automatinis lizdinės plokštelės pjovimo staklių naudojimas ir charakteristikos 1. Jis daugiausia naudojamas lizdinės plokštelės, dirbtinės odos, plastikų, guminių, nailono, kartono, laminuotų medžiagų, putplasčio ir įvairių sintetinių medžiagų pjaustymui. 2. PLC valdymo sistema garantuoja lengvą eksploatavimą ir masę ...

  Product Details

Automatinė lizdinės plokštelės pjaustymo mašina

Naudojimas ir charakteristikos  
1.Tai dažniausiai naudojama plytelių, dirbtinių odų, plastikų, guminių, nailono, kartono, laminuotų medžiagų, putų ir įvairių sintetinių medžiagų pjaustymui.
2. PLC valdymo sistema garantuoja lengvą eksploatavimą ir masinę gamybą.
3. Darbo taupymas: automatinis pjovimo staklės, skirtos PP lizdinėse plokštelėse, naudojimui reikalingas tik du darbuotojai.
4. Mažas variklis, mažas alyvos siurblys, elektra ir alyvos taupymas. Mašina turi tepimo sistemą, kuri sumažina susidėvėjimą ir pratęsia tarnavimo laiką.
5. 24V mažos galios specialioji valdymo sistema.
6. Apatinė takto riba valdoma labai tiksliai, todėl galima gaminti aukštos kokybės produktus.
7. Produktai su skirtingais aukščiais gali būti pagaminti tuo pačiu metu.
8. Pagal užsakymą galima įsigyti specialių specifikacijų.

 

Privalumai mašinoje   
1. Dvigubas jungiamosios alyvos balansas ir hidraulinis pavaras. Visose judančiose dalyse yra automatinė tepimo sistema, prailginama mašinos eksploatavimo trukmė ir padidinama pjovimo tikslumas.
2. Viršutinė presavimo panelė greitai nusileidžia ir kai ji yra netoli pjovimo formos, ji sulėtės automatiškai. Taigi, viršutinė ir apatinė medžiagų pusės vargu ar gali būti nevienodo dydžio.
3. Specialiai suprojektuota mašininė konstrukcija padeda išvengti alyvos nutekėjimo.
4. Smagračio energijos saugojimo technologija padeda pasiekti aukšto slėgio pjovimą, taupant energiją. Alyvos temperatūra neaugs.
5. Sukimosi nustatymo mechanizmas gali lengvai ir tiksliai nustatyti pjovimo aukštį pagal skirtingas pjovimo formas.
6. Pagrindiniai sandarinimo elementai yra pagaminti Vokietijoje. Pagrindinės hidraulinės dalys ir elektros prietaisai yra importuojami ir turi ilgą tarnavimo laiką.
7. Po aukšto dažnio gesinimo, cilindrinio strypo apkabos paviršius bus kruopščiai chromuotas, pratęsiant mašinos eksploatavimo laiką.
8. Hidraulinė sistema priima automatinį alyvos papildymo greitį didinantį cilindrą. Darbuojant jis greitai sumažėja, o hidraulinis siurblys yra iškraunamas. Jis gamina mažiau šilumos ir ilgą laiką gali dirbti nuolat.

 

Mašinų nuotraukos

9.jpg

10.jpg

Tarp žinomų automatinių lizdinių pjovimo mašinų gamintojų "Shuoying Precision Machinery" yra konkurencinga automatinė lizdinių plokščių pjaustymo mašina auksinė tiekėja Kinijoje. Galite gauti CE sertifikuotus produktus iš mūsų.
Hot Tags: automatinis lizdinių plokščių pjaustymo mašinų gamintojai, tiekėjas Kinijoje, auksinis tiekėjas, CE sertifikuota
Susiję produktai

Namuose | apie mus | Produktai | Naujienos | Paroda | Susisiekite su mumis | Grįžtamasis ryšys | Mobilusis telefonas | XML | Pagrindinis puslapis

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Copyright © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd